Šildymas NEURA šilumos siurbliaiNAUJIENOS IR RENGINIAIKONTAKTAI
UAB AiAT
Šidymo technologijos
NDX Šilumos šaltinis - žemė
NDB Šilumos šaltinis - žemės gilumoje
NDA Šilumos šaltinis – oras
LW640 Vandens šildymui
TECHNOLOGIJOS
LW640 Vandens šildymui

 

LW640

Sprendimas karšto vandens paruošimui

Kas yra standartas visiems NEURA karšto vandens šilumos siurbliams? Jie optimaliai sukonstruoti tam, kad ruoštų karštą vandenį, dirbtų aukščiausiu efektyvumu, suteiktų šildymo sistemai užtarnautą vasaros pertrauką. LW serijos siurbliuose tarpinis kolektorius tarnauja kaip kondensatorius. Tai reiškia, kad tokiu būdu šilumos siurblys atiduoda energiją buitiniam vandeniui, pašildydamas jį. 

 Galimi 3 tipų šilumos siurbliai, priklausomai nuo energijos šaltinio.

Energijos šaltinis: patalpų oras

Rūsio ar saugojimo patalpų šiluma, dažnai taip pat buitinių prietaisų, pavyzdžiui, šaldiklio, ar skalbimo mašinos atiduodama šiluma - tarnauja kaip energijos šaltinis L tipo NEURA oro šilumos siurbliams karšto vandens paruošimui. Aukščiausia vandens temperatūra - 65 ° C. Be to, patalpose, kur įrengiamas šilumos siurblys, oras yra labai efektyviai džiovinamas. Tai ne tik vertingas sprendimas patalpoms, kur skalbiama ar džiovinami skalbiniai, bet ir neįkainojama pagalba rūsio sienoms, kurioms dažnai kenkia vandens kondensatas.

Energijos šaltinis: šildymo cirkulicinė sistema

R tipo šilumos siurblys karštam vandeniui nereikalauja jokių techninių ar rūsio patalpų. Ši nauja technologija naudoja likutinę šilumą iš šildymo cirkuliacijos sistemos. Papildomas poveikis - gali neutralizuoti kambarių perkaitimo nuo saulės spindulių vasarą poveikį.

Energijos šaltinis: žemės šiluma

Sode dirvožemis nuolat šildomas saulės energijos, jis šią šilumą kaupia ir pats tampa didžiuoju šilumos šaltiniu. E tipo - karšto vandens ruošimo šilumos siurblys su žemės kolektoriumi. Po žemės paviršiumi paklojami optimaliai veikiantys variniai šilumos absorberiai (žemės kolektorius), kurie pajungiami prie katilo su šilumos siurbliu.

Funkcionalumas

  • Karšto vandens temperatūra iki 65 ° C (garantuoja apsaugą nuo legioneliozės)

  • Drėgmės pašalinimas iš patalpų

  • Aukštas efektyvumo koeficientas (EK iki 4,1)

  • naudojimas šildymo sistemos energijos perviršys

  • nedideli erdvės reikalavimai


                            

 

 


Šildymas |NEURA šilumos siurbliai|NAUJIENOS IR RENGINIAI|KONTAKTAI